Polska marka świec naturalnych – nie dla każdego… Dla Ciebie.

świeca sojowa In ZEN w miseczce z czarnej porcelany

Czy wiesz, że Green Dragonlfly to najdłużej funkcjonująca, polska marka świec naturalnych?

Moja marka świec naturalnych istnieje od ponad dekady. Ostatnie 12 lat nauczyło mnie bardzo wiele o tym, co chcę tworzyć i dla kogo. Dziś wiem, że Green Dragonfly nie jest dla każdego… Jest właśnie dla Ciebie.

Poznaj moje wartości.

Kiedyś nie znosiłam poniedziałków, a każdy z nich zaczynał się dla mnie supergonitwą. Zmieniłam to odchodząc z korporacji i tworząc kilkanaście lat temu Green Dragonfly oraz moją pracownię, w której prowadzę warsztaty świecowe – Synchronię.

Zbudowałam markę świec naturalnych na swoich warunkach. Nie deklaratywnie, a naprawdę. Bo tylko wtedy, kiedy w pełni dbam o siebie, mogę w pełni zadbać o wartość, jakie dostarczam Tobie. Dlatego nie produkuję masowo, zazwyczaj odmawiam zleceń, „na zaraz”, dlatego w regulaminie sklepu daję sobie prawo do 3 dni roboczych na wysyłkę zamówienia. Szacunek do siebie i swoich wartości, w moim przypadku do wolności, braku presji i dobrej energii, gdy tworzę, jest dla mnie tak samo ważny, jak szacunek do Klienta, do Ciebie. W końcu to, co tworzę, z tej właśnie energii powstaje i ją zawiera… Pomiędzy mną a Tobą panuje równość – cudowna wymiana.

Nie każdemu musi pasować moje podejście…

Zdaję sobie sprawę, że niejedna polska marka świec ma inne podejście, podobnie jak ich klienci. Dlatego, jeśli komuś nie są bliskie moje zasady, po prostu wybiera inne marki. I to jest ok. Jeśli mi nie są bliskie zasady Klienta, też nie wybieram takiej współpracy. Uważam, że to jest uczciwe. W ten sposób zasoby mojej, dobrej energii lokuję tam, gdzie są one chciane, cenione i wciąż je mam, by obdarowywać nimi Ciebie, poprzez to, co tworzę. Jestem szczęśliwa, że Odbiorcom moich produktów rezonują te wartości.

Czasem otrzymuję pytania o o Black Friday, czy zniżki… Może to, co tu napiszę nie jest zbyt popularne, ale nie jest mi bliska ta idea. Wiesz, lubię być tam gdzie mniej, wolniej… A za to wyjątkowo. Nie z nazwy, czy sloganu, a prawdziwie wyjątkowo. Nie udzielałam rabatów na świece, bo wyceniam swoją precyzyjną i czasochłonną pracę właśnie na tyle, na ile ją wyceniam. Tworzę niemasowo, więc pozbywać się nadwyżek, wyprzedawać po niższej cenie także nie muszę. Uważam, że to jest Ok. Dla spokojnego życia, dla środowiska, dla dopieszczania każdego detalu, by moje świece naturalne dawały Tobie i Twojej przestrzeni wyjątkowe emocje.

Uwielbiam obdarowywać i sprawiać radość, więc do każdego zamówienia dołączam prezent. Tworzę z szacunkiem do Ciebie i jednocześnie do siebie. Autentycznie i szczerze. Dlatego w naturalnych świecach i innych produktach Green Dragonfly jest wyczuwalna energia, którą chcę Ci przekazać. Nigdy nie chciałam przyciągać Klientów ceną, po to, żeby było ich więcej… Tworzę dla Tych, którym bliska jest moja filozofia i to, co unikalne, dla Ciebie.

Jestem Ci wdzięczna, że wybierasz moją, niemasową markę. Twoje zamówienia odbieram jako zaufanie do mojej pracy, które pozwala mi od 12 lat robić to, co kocham i rozwijać markę w kierunku nowych, unikalnych produktów, zamiast większych wolumenów. I tu właśnie jest moje serce, którym dzielę się z Tobą poprzez Green Dragonfly. Dziękuję, że jesteś.

Opinie klientów

Newsletter

Zapisz się na newsletter.