Wesele z Green Dragonfly

Prezenty dla gości weselnych w oryginalnej formie i opakowaniu znajdziesz właśnie tu.

Wesela, ważne jubileusze, konferencje, eventy biznesowe – poszukujesz luksusowego drobiazgu, aby obdarować większą ilość osób? Świece naturalne Green Dragonfly są małymi dziełami sztuki, dlatego sprawią, że każdy poczuje się wyjątkowo. To idealne rozwiązanie, aby podziękować gościom różnego rodzaju uroczystości. Takie prezenty dla gości weselnych zaskakują i zachwycają. Podsycają piękne emocje związane z uroczystością i sprawiają, że uczestnicy zapamiętają ją na długo, a z Tobą będą ich łączyć miłe wspomnienia.
Opisz swoje potrzeby, a ja  zaproponuję Ci rozwiązanie w wersji zapachowej i kolorystycznej, spójnej z Twoimi oczekiwaniami i wizerunkiem uroczystości.

Tu znajdziesz propozycję  luksusowych, subtelnych upominków, które wzbudzą zachwyt gości wesela, ważnego jubileuszu i innych uroczystości. Twoi goście zapamiętają ten ważny moment na zawsze, dzięki Tobie i Green Dragonfly.
Opisz swoje potrzeby, a ja  zaproponuję Ci rozwiązanie w wersji zapachowej i kolorystycznej, spójne z Twoimi oczekiwaniami. Zobacz ofertę i napisz do mnie, która z propozycji jest Ci najbliższa.
Chętnie Ci doradzę w sprawie szczegółów.

POBIERZ OFERTĘ PREZENTÓW DLA GOŚCI

Chcesz zorganizować warsztaty dla gości uroczystości? Zapraszam Cię TU.

Opinie klientów

Newsletter

Zapisz się na newsletter.