Oferta dla firm

Jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości przejawiającej się w każdym detalu, jeżeli ekologia ważna jest dla Ciebie, Twojej firmy i Klientów, jeżeli szukasz czegoś, co podąża za trendami a jednocześnie działa na zmysły, jest tworzone ręcznie, z pasją i w zgodzie z naturą, zapraszamy do zapoznania się z ofertą Green Dragonfly.
Na specjalne życzenie naszych Klientów tworzymy oryginalne serie produktów, łączące wartości marki Green Dragonfly oraz marki reprezentowanej przez Klienta.

Eko-świece Green Dragonfly to upominek dla Klientów czy Współpracowników, który cieszy zmysły i utrwala relację pomiędzy Tobą a osobą obdarowaną.

Wybierając Green Dragonfly:

  • podkreślasz prestiż sytuacji biznesowej – naturalne świece i Pachnidełka Green Dragonfly są produktem ekskluzywnym, w całości tworzonym ręcznie
  • dokonujesz ekologicznych wyborów, troszcząc się o środowisko i zdrowie – Green Dragonfly to produkt w 100 % naturalny. Ekologia towarzyszy całemu procesowi powstawania świec począwszy od doboru dostawców materiałów, kończąc na samym opakowaniu
  • pokazujesz Twój szacunek do osoby obdarowanej – Green Dragonfly to dbałość o jakość, oryginalne wzornictwo i zapach
  • stawiasz na wyjątkowość – Green Dragonfly są produktem designerskim, w całości projektowanym i tworzonym w pracowni Green Dragonfly. Kolekcja In Velvet, ze względu na jakość i oryginalną technologię wykonania, jest unikatowa na rynku światowym. Naczynia ceramiczne i porcelanowe do świec powstają we współpracy z Artystami, którzy nie boją się wyzwań, niebanalnych rozwiązań i są przez Nich wykonywane wyłącznie dla Green Dragonfly.

Pobierz pełną ofertę TUTAJ

Zobacz opinie klientów biznesowych

Opinie klientów

Newsletter

Zapisz się na newsletter.