Oferta dla firm

Eko-świece Green Dragonfly to upominek dla Klientów czy Współpracowników, który cieszy zmysły i utrwala relację pomiędzy Tobą a osobą obdarowaną.
Wybierając Green Dragonfly:

  • podkreślasz prestiż sytuacji biznesowej – naturalne świece i Pachnidełka Green Dragonfly są produktem ekskluzywnym, w całości tworzonym ręcznie
  • dokonujesz ekologicznych wyborów, troszcząc się o środowisko i zdrowie – Green Dragonfly to produkt w 100 % naturalny. Ekologia towarzyszy całemu procesowi powstawania świec począwszy od doboru dostawców materiałów, kończąc na samym opakowaniu
  • pokazujesz Twój szacunek do osoby obdarowanej – Green Dragonfly to dbałość o jakość, oryginalne wzornictwo i zapach
  • stawiasz na wyjątkowość – Green Dragonfly są produktem designerskim, w całości projektowanym i tworzonym w pracowni Synchronia ART. Świece z wosku sojowego, palmowego i rzepakowego to nowość w Polsce. Kolekcja In Velvet, ze względu na jakość i oryginalną technologię wykonania, jest unikatowa na rynku światowym.
    Jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości przejawiającej się w każdym detalu, jeżeli ekologia ważna jest dla Ciebie, Twojej firmy i Klientów, jeżeli szukasz czegoś, co podąża za trendami a jednocześnie działa na zmysły, jest tworzone ręcznie, z pasją i w zgodzie z naturą, zapraszamy do zapoznania się z ofertą Green Dragonfly.
    Na specjalne życzenie naszych Klientów tworzymy oryginalne serie produktów, łączące wartości marki Green Dragonfly oraz marki reprezentowanej przez Klienta.

Pobierz pełną ofertę TUTAJ

Zobacz opinie klientów biznesowych

Opinie klientów

Newsletter

Zapisz się na newsletter.