Najlepsze świece dla Ciebie – jak wybrać?

najlepsze świece - naturalne świece Green Dragonfly

Najlepsze świece dla Ciebie? Jak wybrać tą właściwą, która spełni Twoje oczekiwania…

Najlepsze świece dla Ciebie, to nie tylko takie, które zachwycają pięknem. Aby świeca naturalna stała się przyjaciółką codzienności, powinna odpowiadać na Twoje potrzeby. W niezwykłym świecie Green Dragonfly znajdziesz różne świece sojowe, świece rzepakowe i pszczele. Tworząc je myślę o kobietach, o naszej różnorodności. Dlatego każda ze świec jest zaprojektowana tak, by odpowiadać naszym, różnym oczekiwaniom.

Możesz zdecydować się na piękną świecę naturalną, kierując się tylko jej wyglądem zewnętrznym. Ale przy wyborze najlepszej świecy dla Ciebie weź też pod uwagę inne czynniki. Pomyśl jak długo będziesz za każdym razem palić świecę. Czy lubisz gdy pali się bezdźwięcznie? A może miło Ci będzie słuchać delikatnego skwierczenia drewnianego knota? Lubisz, gdy świeca jest bezobsługowa? A może troszczenie się o nią, pilnowanie czasu palenia i opieka nad knotem to twój miły rytuał? I w końcu – lubisz, kiedy świeca delikatnie pachnie olejkami eterycznymi czy jesteś zwolenniczką świec bezzapachowych?

Mam nadzieję, że poniżej znajdziesz pomoc.

Najpierw zobacz, który opis poniżej rezonuje z Tobą i jakie świece naturalne Green Dragonfly najbardziej pasują do Twoich potrzeb.

Jesteś osobą wrażliwą na zapachy.

Nie znosisz świec zapachowych, bo czujesz, że to nie jest zdrowe rozwiązanie. W tej sytuacji pokochasz kolekcję PURE. Top wolnostojące, bezzapachowe świece sojowe i rzepakowe z ekologicznych wosków. Zawierają bawełniane knoty, gruntowane wyłącznie w woskach naturalnych. Możesz zaprzyjaźnić się także ze świecami pszczelimi z Kolekcji Ażurowej. To jedyne świece z całkowicie nieprzetworzonego daru natury – pszczelego wosku, oczyszczonego i poddanego sterylizacji, żebyś mogła cieszyć się czystą atmosferą swojej przestrzeni. Jeśli spodobają Ci się inne świece Green Dragonfly, również możesz je zamówić w wersji bezzapachowej. Pamiętaj tylko, żeby zaznaczyć to w komentarzu do zamówienia. Wykonam je specjalnie dla Ciebie.

Kochasz ocean, egzotyczne kraje,

białe koralowce, muszle i szare drewno wyrzucane przez fale na brzeg. Lubisz przyglądać się kamieniom i „malowidłom”, jakie tworzą na nich smugi minerałów. To dla Ciebie stworzyłam kolekcję Sea Treasures oraz Be Hygge Stone — świece w ręcznie wykonanych naczyniach z porcelany parian. Miseczki z zewnątrz mają organiczną strukturę przypominającą muszle i koralowce oraz kamienie, a w środku są poszkliwione. Pięknie przepuszczają światło, a po wypaleniu świec możesz ich wciąż używać, dzięki sojowym świecom – wkładom uzupełniającym. Możesz też wykorzystać do innych celów, np. na biżuterię, drobne przedmioty lub w kuchni.

Widzisz piękno w niedoskonałości,

urzekają Cię stare przedmioty, urok ich patyny. Wynajdujesz perełki na targach staroci. Surowe struktury przypominają Ci to, co naturalne, stworzone lub przetworzone przez naturę. Ja też tak mam. Dlatego kolekcja Rustic jest jedną z kultowych kolekcji świec Green Dragonfly, istnieje od samego początku marki. Świece sojowe Rustic z drewnianym knotem mają piękne, ręcznie wykonane miseczki z ciemnej gliny z dodatkiem białego szamotu. Przypominają połówki kokosa. W zależności od tego, jaki lubisz kolor, możesz wybrać Rustic Harmonię – z czarnym wnętrzem i rantem, Rustic – Pogodę Ducha z pomarańczowoczerwonym oraz Rustic-Spokój z błękitnozielonym. Każda ze świec pachnie delikatnie olejkami eterycznymi… i każda pachnie inaczej, sprawdź koniecznie. A może urzeknie Cię także świeca z wosku pszczelego o ażurowej strukturze?

Lubisz minimalizm

w swojej przestrzeni, proste, monochromatyczne formy. One przywołują harmonię. Z myślą o Tobie powstała kolekcja sojowych świec In Zen. Proste linie, światło, porcelana, czerń i biel. Tak mało i tak wiele… W Twoim świecie zadomowią się również klasyczne świeczki naturalne z kolekcji Pure.

Jesteś miłośniczką natury,

uwielbiasz kwiaty a delikatne zapachy lasu i łąki mają na Ciebie dobroczynny wpływ. Zwróć uwagą na pachnące olejkami eterycznymi świece sojowe z suszonymi roślinami In Velvet, jakie tworzę na zamówienie oraz zjawiskowe lampiony Green Dragonfly. Jestem pewna, że zachwyci Cię światło, które podświetla rośliny zatopione w ściankach świec i lampionów. Pamiętaj tylko, że świece sojowe z kolekcji In Velvet wymagają specjalnej opieki podczas ich palenia. Lampiony natomiast są niemal bezobsługowe i… wieczne.

Zachwyca Cię to, co delikatne.

Dla Ciebie polecam sojowe świece piękne niczym subtelna biżuteria. Kobiece i romantyczne a niezwykle zjawiskowe, kiedy tylko je zapalisz. To świeczki sojowe z kolekcji Delicate, w ręcznie tworzonych, porcelanowych miseczkach. Niektóre mają wyrzeźbioną roślinę w ściance, inne – bardziej minimalistyczny relief i drewnianą pokryweczkę, która jednocześnie jest podstawką pod świecę. Gdy świeca naturalna Delicate wypali się, możesz używać miseczki, jako czarkę do espresso. Możesz także wstawiać do niej tealighty i dalej cieszyć się tańcem światła, które przenika przez porcelanowe ścianki świecy.

Cenisz łatwość.

Chcesz zachwycać się pięknem świec ale nie lubisz poświęcać im wiele uwagi. Świece bezobsługowe to Twój ideał. W świecie Green Dragonlfy znajdziesz go. To świece Pure Vintage. Zapalasz kiedy chcesz i gasisz kiedy chcesz. Nie martwisz się o czas palenia, skracanie knota itp. Całkowita wolność. Sprawdzą Ci się także Chwile, PUKA LIGHTS, Be Hygge – Stone oraz tealighty.

Opinie klientów

Newsletter

Zapisz się na newsletter.