• Poznaj zapachy Green Dragonfly
  Określony czas palenia świec wynika z charakteru wosków naturalnych, które są materią zupełnie inną, niż powszechnie stosowana do wyrobu świec - parafina. Naturalne woski mają coś, co można nazwać „pamięcią”.
 • Poznaj zapachy Green Dragonfly
  Natura, to filozofia mojej marki. Dlatego w Green Dragonfly nie znajdziesz zapachów innych niż te, które stworzyła Natura. Aromaty świec są oryginalnymi kompozycjami, naturalnych olejków eterycznych. Stworzyłam je tak, by działały na zmysły i budziły emocje...
 • Lato... Bez komarów!
  Mali „krwiopijcy” potrafią uprzykrzyć nam letnie wyprawy. Czy syntetyczne repelenty to jedyny sposób na nieswędzący urlop? Nie! Naturę łatwo odstraszyć... Naturą. Oto kilka naturalnych sposobów, które pozwolą Ci odstraszyć komary...
 • Olejek eteryczny - dzieło Natury
  Czy wiesz, że nasze nosy przyzwyczajają się do otaczających nas zapachów syntetycznych w środkach czystości, dezodorantach, świecach i zapominają, jak naprawdę pachnie np. lawenda? Przywykliśmy do sztucznych zapachów tak bardzo, że zapachy naturalne często wydają się nam dziwne, nieznane.
 • Kreatywnie z Green Dragonfly...
  Czy wiesz, że niektóre świece Green Dragonfly można używać nawet po wypaleniu? Poniżej znajdziesz kilka propozycji – jak wykorzystać po wypaleniu świece Green Dragonfly z kolekcji In Velvet.
Bestsellery
Copyright © 2014-2018 Green Dragonfly - Hanna Sobkowska Synchronia ART.