Tam, gdzie kończy się dynamiczne życie miasta, gdzie mgła otula łąki, gdzie skowronek czaruje swoim śpiewem  - tam tworzy się przestrzeń na harmonię, ożywczą pogodę ducha i wszechogarniający spokój...
Kolekcja "Rustic" (inspirowana wspomnieniami wiejskiego życia) to połączenie piękna, które jest wytworem ludzkich rąk i urzekających zapachów Natury.
Gliniane miseczki, wykonywane ręcznie w pracowni ceramicznej Pod Zieloną Kurą,  podczas palenia świecy delikatnie się nagrzewają, zachęcając, by ogrzać na nich dłonie. Po wypaleniu świecy i umyciu ciepłą wodą z detrergentem, miseczki mogą służyć do innych celów.
Świece pakowane są w oryginalne woreczki z naturalnego lnu.

Pojemność  - 250 ml

Dla alergików oraz osób wrażliwych na zapachy każda z wybranych świec dostępna jest w wersji bezzapachowej.

Sortuj według:
Pokaż:
Wyświetl: Lista Tabela
 • Świeca sojowa - Harmonia
  Ta kompozycja jest połączeniem olejków eterycznych goździka i pomarańczy. Intrygujący, lekko pikantny zapach, z nutą słodyczy i świeżości mówi: jesteś tu i teraz. Poczuj harmonię chwili... Podczas palenia świecy gliniana miseczka delikatnie się nagrzewa, zachęcając, by ogrzać na niej dłonie. S..
  Bez podatku: 97.00 zł 97.00 zł
  Na podstawie 1 opinii.
 • Świeca sojowa - Pogoda Ducha
  Ta kompozycja jest połączeniem olejków eterycznych melisy i pomarańczy. Świeży zapach, przypominający aromat geranium na parapecie w wiejskim domu, budzi w nas Pogodę Ducha... Podczas palenia świecy, gliniana miseczka delikatnie się nagrzewa, zachęcając, by ogrzać na niej dłonie. Skład świecy: ek..
  Bez podatku: 97.00 zł 97.00 zł
  Na podstawie 1 opinii.
 • Świeca sojowa - Spokój
  Ta kompozycja jest połączeniem olejków eterycznych lawendy i pomarańczy. Kwiatowy, łagodny zapach przynosi spokój i odprężenie. Podczas palenia świecy, gliniana miseczka delikatnie się nagrzewa, zachęcając, by ogrzać na niej dłonie. Skład świecy: ekologiczny wosk roślinny na bazie soi (wolny od h..
  Bez podatku: 97.00 zł 97.00 zł
  Na podstawie 2 opinii.
Copyright © 2014-2018 Green Dragonfly - Hanna Sobkowska Synchronia ART.