Kolekcja „Ażurowa” została zaprojektowana specjalnie dla osób, które cenią zarówno korzyści, które niesie używanie świec z wosku pszczelego, jak też walory estetyczne. Świece „Ażurowe” mają niespotykaną formę, która sprawia, że podczas palenia można cieszyć się niezwykłym spektaklem wizualnym.
Ich płomień – podobnie jak świec sojowych, jest nietoksyczny. Świeca z wosku pszczelego stanowi  naturalny jonizator powietrza – dezynfekuje i oczyszcza powietrze w pomieszczeniu. Ponadto niweluje szkodliwe dla zdrowia promieniowanie urządzeń elektromagnetycznych. Świeca z wosku pszczelego znakomicie oczyszcza przestrzeń z dymu tytoniowego. Paląc się wydziela delikatny, naturalny – miodowy zapach, wpływając kojąco i uspokajająco na zmysły.

Sortuj według:
Pokaż:
Wyświetl: Lista Tabela
 • Świeca Ażurowa - owalna
  Skład świecy: 100% wosk pszczeli z ekologicznej pasieki. Czas palenia - do 40 godz. Wymiary: szer. 7 cm, wys. 8,5 cm, waga: ok 300 g. Uwaga! Aby świece z Kolekcji Ażurowej w pełni obdarowały Cię swoim pięknem i paliły się możliwie najdłużej, przestrzegaj wskazówek użytkowania: Przed..
  Bez podatku: 97.00 zł 97.00 zł
 • Świeca z wosku pszczelego - Ażurowa
  Skład świecy: 100% wosk pszczeli z ekologicznej pasieki. Czas palenia - do 40 godz. Wymiary: szer. 7,5 cm, wys. 8,5 cm, waga: ok 320 g. Uwaga! Aby świece z Kolekcji Ażurowej w pełni obdarowały Cię swoim pięknem i paliły się możliwie najdłużej, przestrzegaj wskazówek użytkowania: Przed ka..
  Bez podatku: 97.00 zł 97.00 zł
  Na podstawie 1 opinii.
Copyright © 2014-2018 Green Dragonfly - Hanna Sobkowska Synchronia ART.