Lampion Radość Życia

Lampion Radość Życia

Kod produktu: LP/RŻ
Dostępność:
1
Cena: 250.00 zł Bez podatku: 250.00 zł
Opis

Letnie chwile w wogrodzie, na łące i w lesie, zatrzymane na dłużej, byś mogła/mógł cieszyć się pięknem każdej pory roku, kiedy tylko chcesz! 

Przez cały rok w lasach, na łąkach, ogrodach zbieramy i suszymy rośliny. Potem misterną techniką, ręcznie zatapiamy dla Ciebie wspomnienia, w najwyższej jakości parafinie. Obdaruj siebie lub inną, wyjątkową osobę tym  niepowtarzalnym spektaklem światła i natury.
Uwaga - każdy lampion jest nieco inny, nie ma możliwości wykonania dwóch w 100% identycznych, nawet, jeśli użyjemy takich samych roślin. Możesz mieć pewność, że to, co do Ciebie trafia, jest NIEPOWTARZALNE.

Lampiony pakujemy oryginalnie w lniany lub bawełniany obrusik, który po wyprasowaniu możesz użyć jako ozdobę pod lampion.
Lampion sprzedawany jest w komplecie z trzema dużymi, sojowo-rzepakowymi tealightami, w tranasparentnych pojemniczkach z recyklingu, które będą go rozświetlać dla Ciebie naturalnym, zdrowym światłem.
Zapal tealight, wstaw w środek lampionu (zwróć uwagę, aby tealight stał idealnie w środku) i ciesz się niezwykłym spektaklem światła i natury.

Lampion Radość Życia utrzymany jest w stylistyce i kolorystyce pokazanej na zdjęciu. 

Wymiar lampionu: 13x13 cm.

 

Opinie (0)

Napisz opinięUwaga: HTML nie jest interpretowany!

Zła            Dobra

Copyright © 2014-2018 Green Dragonfly - Hanna Sobkowska Synchronia ART.